Hakkımızda

Kelime anlamı ‘birleşme, bütünleşme’ olan yoga, eski ve ebedi yoga geleneği 5000 yıldan fazla bir süredir ustasından talebeye aktarılagelmektedir. Bir yaşam disiplini olan yoga, sadece mat üzerinde yapılan bir uygulamanın ötesinde zihinsel, aynı zamanda kişinin özü ile buluşmasına yol gösteren derin bir çalışmadır.

Doğru Yoga olarak amacımız günlük hayatımızın karmaşasında, insanların gelip yoga yapacakları, nefes alacakları ve bedenleriyle barışacakları bir ortam ve toplum yaratmaktır.

Yoga uzmanlarımız zeki sıralamalara odaklanarak duruşlar arasında geçerken nefes ve hareket ilişkisini vurgular. Bu uygulama ile bedende güçlenme ve esneme gelişirken zihin dinginleşir. Amacımız katılımcıların kendileri ile ilgili farkındalıklarını, odaklanmalarını ve sağlıklarını geliştirmektir. Biz bunu sevgi, şefkat, tutku, bireyselliğe saygıylave güven ortamında yapıyoruz. Her biri farklı deneyim sahibi olan uzman kadromuzla hem başlangıç hem de daha ileri düzeydeki katılımcılar için dersler vermekteyiz.

Adresimizi Google haritalarda görmek için tıklayınız.

Eğitmenlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Ders saatlerini öğrenmek için tıklayınız.