Özel Dersler

387

Özel sağlık problemleri (uykusuzluk, kronik baş ağrısı, kadın hastalıkları, stres, kireçlenme, bel fıtığı vs.) nedeniyle bire-bir ders alma talebi veya kişisel tercih olarak yabancı ve kalabalık gruplar ile ders yapmak istememe gibi sebeplerden dolayı Özel Yoga Dersleri verilmektedir.

Özel Yoga dersleri öncelikle ihtiyaç ve hedefler belirlemek adına, danışmanlık hizmeti ile başlamakta ve sonrasında eğitmeniniz tarafından tamamen sizin gereksiniminize uygun bir ders programı oluşturulmaktadır. 60 dakikalık size özel bu derslere kayıt ve daha fazla bilgi için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Tel: 0 506 179 29 96

***

Индивидуальные и групповые занятия йогой Айенгара в Бодруме!

Если у вас есть проблемы со здоровьем (боли в позвоночнике, грыжы в шейном или поясничном отделах позвоночника,проблемы с коленями и стопами, головные боли, высокое давление, проблемы с кишечником и т.д.)

или вы просто хотите заниматься индивидуально с сертифицированным преподавателем йоги  позвоните нам по тел: 0 553 734 54 64 (Наталья Догру)

Если вы хотите заниматься в группе приходите к нам. В каждой студии (Тургутрейс, Конажик) есть занятия на русском языке.

                                                           ***

 

Special Yoga classes are given for reasons such as individual health problems (insomnia, chronic headache, gynecological diseases, stress, arthritis, belly button, etc.) due to individual lesson request or personal preference for foreign and crowded groups.

Private Yoga classes begin with a consultancy service to determine needs and goals, and then a curriculum is created by your instructor to suit your needs completely. You can register for these 60 minute private lessons and contact us for more information.

Tel: 0 506 179 29 96